Úvod Dom na polceste Sociálna práca Stavebná činnosť Stolárstvo Chcem pomôcť Kontakty
Dom na polceste História Ciele Smerovanie Spolupráca Na stiahnutie 2% z dane Projekty Verejné obstarávanie Média GDPR

      Stredisko Evanjelickej Diakonie

Dom na polceste

Úvod Sociálna práca Je tu pre mladých mužov,  ktorí aj v životnej kríze  chcú kráčať ďalej. Realizuje komplexné  stavebné riešenia  aj pre Vás.

    © 2014 SED -  Veľký Slavkov

 

Dom na polceste Stavebná činnosť Stolárstvo Výroba kompletného vybavenia  interiéru

Dom na polceste / Spolupráca

TELEKOM

Telekom nám poskytuje bezplatné telekomunikačné a internetové služby. Zároveň podporuje realizáciu našich pracovných prevádzok, ktoré pomáhajú klientom získať pracovné skúsenosti a byť samostatní.

NADÁCIA PONTIS

Vďaka Nadácii Pontis realizujeme projekty, ktoré podporujú pracovnú terapiu našich klientov. Tieto projekty sú financované hlavne z Nadačného fondu Telekom a ide o projekty s názvom: Dajme im nádej a Pracovná činnosť - súčasť integrácie do spoločnosti

NADÁCIA PROVIDA

Zdieľa spoločný záväzok k vytváraniu novej, informovanej a kultivovanej spoločnosti postavenej na hodnotách spoločenskej zodpovednosti a empatie voči tým z nás, ktorí mali menej šťastia, menej zdravia alebo menej lásky, narodili sa do ťažkých sociálnych podmienok, alebo sú vylúčení zo spoločnosti.

NORWIT SLOVAKIA spol. s r.o.

Spoločnosť funguje od roku 1996 a jej hlavnou činnosťou je predaj a servis strojov v divízii ľahkej a ťažkej mechanizácie. Táto firma nás podporuje hlavne v oblasti pracovnej terapie.

Tatranský okrášľovací spolok

Tatranský okrášľovací spolok je občianske združenie, ktoré si kladie za cieľ ochranu a obnovu Vysokých Tatier. Naším hlavným cieľom je prispieť k pokoju a rozvoju Vysokých Tatier, aby sa v našich veľhorách obyvatelia a návštevníci cítili dobre a pokojne.

VebaBox

“Regulácia teploty zariadení” je slogan, ktorým je od roku 1987 známa  holandská spoločnosť Veba Meditemp,a.s. a teda, vývojom a výrobou špecifických zariadení s kontrolovanou a regulovanou teplotou.

 Golfový areál Black Stork (čierny bocian) vo Veľkej Lomnici má unikátnu polohu na ich južnej strane v ochrannom pásme Tatranského národného parku. Neporušená príroda, skalnaté kopce a svieži vzduch – to sú devízy, ktoré si hosť uvedomí na 120 ha plochy v prekrásnej scenérii.